V úterý 12. května proběhla na dětském dopravním hřišti v Petrovicích dopravní soutěž mladých cyklistů. Letos jsme za reprezentační tým naší školy vyslali žáky 5.B - Páju D., Luku W., Tádu V. a Káju J.
Na výkonech týmu byla znát důkladná příprava a díky tomu vybojoval báječné 3. místo!
Připojuji velkou gratulaci. Dětem děkuji za zodpovědnou reprezentaci a paní uč. Lapkové za podporující doprovod. :)
p. uč. Dáda, tř. učitelka


Dnes je 18. června 2026
a svátek má Milan.