Základní škola Dolní Měcholupy

2.B

26.června 2023

IQPark Liberec - 26. 6. 2023

  |   2.B

Poslední předprázdninové pondělí jsme se vydali na výlet do IQParku, který se nachází v Liberci. 

Nejdříve jsme navštívili laboratoře, ve kterých jsme si vyzkoušeli pracovat s různými druhy mikroskopů, testovali jsme, jak fungují magnetické stavebnice nebo pomocí pipet a zkumavek míchali barvy. 

Poté jsme prošli všechna čtyři patra zajímavých interaktivních expozic, zažili jsme spoustu legrace a celý den jsme si moc užili!

Nahlédněte do fotogalerie!

2.B

2.června 2023

Škola v přírodě - den 3. - 5.

  |   2.B

I další dny školy v přírodě stály za to. 

3. den jsme zahájili psaním pohledů našim blízkým. Dopoledne jsme strávili v Arktidě a Antarktidě a také v Austrálii a Oceánii. Luštili jsme kvízy, tvořili jsme alfabox. Po poledním šlofíčku jsme se vydali na výlet na Kolínskou boudu. Odpoledne jsme si užili se zmrzkou v ruce, řáděním na velkém hřišti a pobytem mezi zvířátky. Na večeři jsme se vrátili na naši Boudu. Před večerkou proběhla krátká večerní relaxace při západu sluníčka. :)


4. den byl věnován poznávání Severní i Jižní Ameriky. Luštili jsme třeba morseovku nebo obrázkové písmo. Mimo to jsme ale měli spoustu prostoru na sbírání květin, příjemné povídání si, tvořili jsme "ceduli" 2.B z našich těl nebo jen tak běhali po louce a užívali si nádherné počasí. Odpoledne jsme si užili túru na Černoholská rašeniliště, při zpáteční cestě jsme se pro velký úspěch znovu zastavili na Kolínské boudě. Po návratu k Boudě nás čekal dlouho očekáváný karneval a závěrečná party.

Poslední den se nám podařilo vyluštit tajný kód (jednalo se o závěr celotýdenní šifrovací hry). Zjistili jsme také, kde se ukrývá poklad za naši celotýdenní snahu a píli. Předali jsme si diplomy a pochvalné listy, pochutnali si na posledním obědě a vydali se na cestu k autobusu, která nás následně dovezl zpět do Prahy.

Celý týden, který byl plný krásného slunečného počasí, usměvavých dětí i dospělých, nezapomenutelných okamžiků a zážitků jsme si moc užili!


Celkem článků: 125

Aktuality
Zveřejněno: 17.8.2020
Změna čísla účtu - jídelna

Vážení rodiče,

rádi bychom Vás informovali, že došlo ke změně čísla účtu k platbě stravného. Prosíme zrušení trvalých příkazů na původním účtu.

NOVÉ ČÍSLO ÚČTU pro platbu stravy: 203 168 0028 / 6000

Děkujeme.

Zveřejněno: 25.3.2020
Zrušení trvalých příkazů - jídelna
Vážení rodiče,

rádi bychom Vás požádali o zrušení Vašich trvalých příkazů na účet školní jídelny. Současně s tím prosíme o odhlášení obědů na měsíc duben.

Děkujeme Vám za spolupráci a přejeme všem pevné zdraví. ZŠ Kutnohorská
Zveřejněno: 13.3.2020
Zrušení pronájmu sportovní haly

Vážení nájemníci,

vzhledem k aktuálnímu nouzovému stavu na území ČR jsme nuceni zrušit veškeré pronájmy sportovní haly, a to s účinností od pátku 13. 3. 2020 6:00 hodin do odvolání.

Děkujeme za pochopení.
ZŠ Kutnohorská

Zveřejněno: 25.9.2019
Změna dodavatele stravování
Vážení rodiče, od 30. 9. 2019 dochází ke změně dodavatele školního stravování. Novým dodavatelem bude SSPV Vinohrady s.r.o.
Kalendář akcí

Dnes je 29. září 2023
a svátek má Michal.

Tento web zpracovává pouze nezbytné (technické a relační) cookies, jejichž zpracování nepodléhá souhlasu.