Základní škola Dolní Měcholupy

4.A

18
19.června 2023

Poslední dny ve 4.A

  |   4.A

Jsme ve finále a užívame si poslední dny...Výlet do Zemědělského muzea,nebo Technického muzea...taky tajný výlet do Galaxie,Šplhna, pak nás čeká kino,piknik a hlavně vysvědčení...

4.A

17.června 2023

Poslední plán 4 . A

  |   4.A

Vážení rodiče, 


toto je poslední plán, který Vám posílám. Dorazili jsme do společného cíle. Vše, co jsme měli zvládnout, naučit se a pochopit, bylo probráno a předáno, teď už je na každém jednom, jak s kompetencemi a znalostmi naloží.
Děti ví, co nás v těchto posledních dnech čeká už od začátku června, věřím, že Vám nastínily naše plány, ale i tak teď ještě krátký sumář pro Vás:
Hned v pondělí 19.6. budeme všichni ve žlutém užívat poslední barevný den, plný soutěží a kvízů z učiva letošního roku. Chci děti vzít na první dvě hodiny ven.
V úterý bych ráda na tajný výlet vyrazila na Chodov, kde je nově vytvořená expozice Galaxie barev. Otevřeno je od 9,00 tzn., že bychom vyrazili od školy v 8,00 na Háje a pak metrem. Zpět bych chtěla jet v poledne, tak abychom byli včas na oběd.
Ve středu 21.6. nás čeká každoroční klání ve šplhu. Ve čtvrtek kromě plavání budeme kompletovat odevzdané učebnice, uklízet skříňky a v pátek pak dokončíme lepení, gumování atd. a  budeme sady předávat do nižších tříd, klíče odevzdáme v kanceláři.
Následující týden v pondělí 26.6. uspořádáme piknik v parku, pokud chcete, rádi Vás uvidíme. Chci Vás tímto požádat, zda byste dětem dali nějaké občerstvení, které budou dopoledne mlsat. 
V úterý 27.6. mám dohodnuté, stejně jako loni, společné kino v Hostivaři. Zatím čekám na potvrzení času, protože s navrženým promítáním v 8,00 jsem nesouhlasila. Uvidíme, v nejhorším si užijeme čas i bez kina.
Ve středu proběhne Školní akademie v čase 9,00-12,00, kam jste srdečně zváni. 
Ve čtvrtek pojedeme naposledy plavat. 
A tadááá, v pátek předám dlouho očekávané vysvědčení, diplomy a pamětní listy.

Pěkné poslední dny Lenka 

Celkem článků: 131

Aktuality
Zveřejněno: 17.8.2020
Změna čísla účtu - jídelna

Vážení rodiče,

rádi bychom Vás informovali, že došlo ke změně čísla účtu k platbě stravného. Prosíme zrušení trvalých příkazů na původním účtu.

NOVÉ ČÍSLO ÚČTU pro platbu stravy: 203 168 0028 / 6000

Děkujeme.

Zveřejněno: 25.3.2020
Zrušení trvalých příkazů - jídelna
Vážení rodiče,

rádi bychom Vás požádali o zrušení Vašich trvalých příkazů na účet školní jídelny. Současně s tím prosíme o odhlášení obědů na měsíc duben.

Děkujeme Vám za spolupráci a přejeme všem pevné zdraví. ZŠ Kutnohorská
Zveřejněno: 13.3.2020
Zrušení pronájmu sportovní haly

Vážení nájemníci,

vzhledem k aktuálnímu nouzovému stavu na území ČR jsme nuceni zrušit veškeré pronájmy sportovní haly, a to s účinností od pátku 13. 3. 2020 6:00 hodin do odvolání.

Děkujeme za pochopení.
ZŠ Kutnohorská

Zveřejněno: 25.9.2019
Změna dodavatele stravování
Vážení rodiče, od 30. 9. 2019 dochází ke změně dodavatele školního stravování. Novým dodavatelem bude SSPV Vinohrady s.r.o.
Kalendář akcí

Dnes je 29. září 2023
a svátek má Michal.

Tento web zpracovává pouze nezbytné (technické a relační) cookies, jejichž zpracování nepodléhá souhlasu.