Základní škola Dolní Měcholupy

McDonadl’s Cup 2024

 
6.května 2024  |   Petra Huclová  |  

Vážení rodiče, milé děti,

jako každý rok i letos se naše škola zapojila do fotbalového turnaje – McDonadl’s Cup, v kategorii A (žáci 1. – 3. třída), i kategorii B (žáci 4. – 5. třída) pro Prahu 15.

Oba turnaje se odehrály na SK Slavia ve velmi chladném počasí, které však kluky a holku neodradilo od podání skvělých výkonů.

Kluci v mladší kategorii A měli ve skupině další čtyři soupeře, které všechny v základní i nadstavbové části porazili (celkem 6 zápasů bez porážky) a postoupili tak z 1. místa do nominace o krajské kolo.

Zde se mezi sebou utkali již ti nejlepší z celé Prahy, celkem 17 škol. Za tým nemohli nastoupit důležité opory – útočník Míša G. a brankář Ládík N. Přesto kluci sehráli skvělé zápasy. Ale s přibývajícím časem - počtem odehraných minut, a se vzrůstající teplotou, odcházely síly. Kluci skončili ve své skupině na krásném 3. místě, které však nestačilo na dalším pokračování v tomto turnaji.

Přesto bych ráda poděkovala všem hráčům – Míša G., Ládík N., Tom M., Luky H., Víťa P., Luky B., Táďa V., Martin S., Vašík V., Max K., Luky L., za jejich nasazení.

Fotbalisti a Lucka z kategorii B to měli už náročnější. Díky tomu, že v jednom zápase remizovali, přišli o cenný bod a bohužel z 3. místa nepostoupili. Je zde potřeba vyzdvihnout výkon gólmana Matouše M. a neúnavného hráče Adama H., samozřejmě s podporou ostatních hráčů – Maty A., Jonáš, Ondra, Martin, a hráčky Lucky.

Děkuji za podporu ze strany rodičů. Zde je pár fotek, které jsem stihla mezi „koučováním“ pořídit.

Petra Huclová, ZŠ Dolní Měcholupy

Aktuality
Zveřejněno: 17.8.2020
Změna čísla účtu - jídelna

Vážení rodiče,

rádi bychom Vás informovali, že došlo ke změně čísla účtu k platbě stravného. Prosíme zrušení trvalých příkazů na původním účtu.

NOVÉ ČÍSLO ÚČTU pro platbu stravy: 203 168 0028 / 6000

Děkujeme.

Zveřejněno: 25.3.2020
Zrušení trvalých příkazů - jídelna
Vážení rodiče,

rádi bychom Vás požádali o zrušení Vašich trvalých příkazů na účet školní jídelny. Současně s tím prosíme o odhlášení obědů na měsíc duben.

Děkujeme Vám za spolupráci a přejeme všem pevné zdraví. ZŠ Kutnohorská
Zveřejněno: 13.3.2020
Zrušení pronájmu sportovní haly

Vážení nájemníci,

vzhledem k aktuálnímu nouzovému stavu na území ČR jsme nuceni zrušit veškeré pronájmy sportovní haly, a to s účinností od pátku 13. 3. 2020 6:00 hodin do odvolání.

Děkujeme za pochopení.
ZŠ Kutnohorská

Zveřejněno: 25.9.2019
Změna dodavatele stravování
Vážení rodiče, od 30. 9. 2019 dochází ke změně dodavatele školního stravování. Novým dodavatelem bude SSPV Vinohrady s.r.o.
Kalendář akcí

Dnes je 25. května 2024
a svátek má Viola.

Tento web zpracovává pouze nezbytné (technické a relační) cookies, jejichž zpracování nepodléhá souhlasu.