Děti ze 4.B se v pondělí vydaly na parník na Vltavu.
Vzaly to přes Pražské Jezulátko, kde probíhala krátká mše.
Přes Karlův most došly na nábřeží, kde u mola číslo 12 na nás čekala "naše loď".
Počasí nám moc nepřálo, tak jsme se před nepřízní počasí schovali v podpalubí :-).
I tak jsme si to móóócccc užili, děkujeme Petra a Pavla.
Hezké letní dny.


Dnes je 24. června 2026
a svátek má Jan.